Dildo Anal Me Gogla Oval Lust Purple 27.5 cm

SE0855

1 390 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Dildo anal material PVC, shume i bute dhe fleksibel, i cili ka 6 rruaza te cilat rriten ne diamet, duke lejuar nje penetrim gradual.

Ideale per te gjithe te cilet pelqejne seksin anal dhe sidomos per fillestaret.

Mbajtesja ne fund lejon perdorim te thjeshte.

Materiali: PVC. Diamteri: 1,7 - 2.1 cm. Gjatesia: 27.5 cm. Ngjyra: lejla.

Reviews

Write a review

Dildo Anal Me Gogla Oval Lust Purple 27.5 cm

Dildo Anal Me Gogla Oval Lust Purple 27.5 cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori