Cmim i reduktuar! Dildo Anal Buttplug Ass-Jacker 9.5 cm Shiko me te madhe

Dildo Anal Buttplug Ass-Jacker 9.5 cm

SE0866

2 290 Lekë

-200 Lekë

2 490 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Dildo anal i zi me dy ane te ndryshme: njera me maje te holle dhe tjetra me 4 rruaza qe rriten ne permase. Fleksibel.

Gjatesia totale: 18.4 cm, gjatesia e penetrueshme 9.5 cm, diam 1.2-3.1cm. Materiali: silikon.

Reviews

Write a review

Dildo Anal Buttplug Ass-Jacker 9.5 cm

Dildo Anal Buttplug Ass-Jacker 9.5 cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori