Vibrator Realist Pascha 23 cm Shiko me te madhe

Vibrator Realist Pascha 23 cm

SE0869

4 990 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Vibrator me pamje origjinale penisi me damare te fryre, me koke te fryre dhe me shpejtesi vibrimi te ndryshme.

Material I bute, I rreshkitshem dhe me ngjyre lekure.

Gjatesia: 23 cm, Ø 3.5-5 cm.

Ju lutemi porositni baterite veçmas: 2 x AA.

Reviews

Write a review

Vibrator Realist Pascha 23 cm

Vibrator Realist Pascha 23 cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori