E re Dildo Tape Anale Jammy Jelly Small Plug 11.5 cm Shiko me te madhe

Dildo Tape Anale Jammy Jelly Small Plug 11.5 cm

SE0899

1 090 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Ky produkt eshte krijuar vecanterisht per penetrim anal te sigurt dhe te rehatshem.

Plug anal eshte pink dhe i bute, fale materialit xhelatin transparent.

Me koke te rrumbullaket dhe trup i cili rritet ne diameter gradualisht.

Materiali: PVC. Diametri: 2 cm, gjatesia: 11.5 cm. Ngjyra pink.

Reviews

Write a review

Dildo Tape Anale Jammy Jelly Small Plug 11.5 cm

Dildo Tape Anale Jammy Jelly Small Plug 11.5 cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori