Vibrator Stimulator Candy Pie Lively Shiko me te madhe

Vibrator Stimulator Candy Pie Lively

SE0902

1 590 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Masazhator klitori ngjyre pink me vibrime te fuqishme dhe material te bute.

Materiali: ABS. Diametri: 2.5cm, gjatesia: 10.5c.

Baterite jane te perfshira.

Reviews

Write a review

Vibrator Stimulator Candy Pie Lively

Vibrator Stimulator Candy Pie Lively

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori