Cmim i reduktuar! Zgjatues Penisi Blu Menge Kellef X-Tra Sleeve 14 cm Shiko me te madhe

Zgjatues Penisi Blu Menge Kellef X-Tra Sleeve 14 cm

SE0912

890 Lekë

-400 Lekë

1 290 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Menge penisi e cila ju mundeson te rrisni gjatesine dhe trashesine e penisit.

Prej materiali silikon te bute, e rehatshme per te 2 partneret dhe me rezultate te garantuara.

Materiali: silikon. Diametri: 1.7 elastik. Gjatesia 14 cm. Ngjyre blu.

Reviews

Write a review

Zgjatues Penisi Blu Menge Kellef X-Tra Sleeve 14 cm

Zgjatues Penisi Blu Menge Kellef X-Tra Sleeve 14 cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori