Tape Anale Plug Vibro Jammy Jelly Anal Me Vibrim 11 cm

SE0918

1 590 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Anal plug me vibrim me material xhelatin në ngjyrë blu transparente.

E butë, elastike dhe me majë të rrumbullakosur për një penetrim të lehtë dhe me një bazament të fortë për tu mbajtur me lehtësi.

Një lodër perfekte për fillestarët dhe ekspertët. Me nivele të ndryshme shpejtësie.

Bateritë e përfshira. Gjatësia: 11 cm, diametri Ø 1-3 cm.

Materiali: PVC, pa phthalates sipas rregullores së BE-së.

Reviews

Write a review

Tape Anale Plug Vibro Jammy Jelly Anal Me Vibrim 11 cm

Tape Anale Plug Vibro Jammy Jelly Anal Me Vibrim 11 cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori