Gogla Love Balls XXL Shiko me te madhe

Gogla Love Balls XXL

SE0920

3 290 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Loveballs ngjyre pink me nje diameter prej 5cm, me topa rrotulles te brendshem.

Te lidhur me njeri tjetrin dhe me unaze mbajtese prej silikoni.

Perdorimi i ketyre topave eshte efektiv gjithashtu per te stervitur muskujt e vagines.

Gjatesia totale: 22 cm (perfshim unazen mbajtese).

Materiali: ABS (topat), silikone (lidhesja dhe mbajtesja).

Reviews

Write a review

Gogla Love Balls XXL

Gogla Love Balls XXL

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori