Dildo Twotone Blue 15 cm Shiko me te madhe

Dildo Twotone Blue 15 cm

SE0923

3 290 Lekë

Me shume informacion

Dildo ne forme penisi i lakuar dhe me testikuj, me ngjitje me vakum ne baze dhe me koke dhe damare te theksuar.

Transparent dhe blu. Materiali: PVC.

Gjatesia totale 15 cm, gjatesia e penetrueshme 13.5 cm, diam. 3.2 cm. 

Reviews

Write a review

Dildo Twotone Blue 15 cm

Dildo Twotone Blue 15 cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori