Dildo Shtese Anal Los Analos Double Delight Me Vibrator Stimilues Klitori 17 cm Shiko me te madhe

Dildo Shtese Anal Los Analos Double Delight Me Vibrator Stimilues Klitori 17 cm

SE0924

5 490 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Dildo me vibro bullet dhe stimulues klitori me vibro bullet

Mund te hiqet, i cili eshte vendosur ne unazen e penisit qe eshte midis stimuluesit te klitorit dhe dildos.

Dildo i gjate: 17 cm, diam. 2.6 cm, diam. unazes 3.2 cm (pak fleksibel).

Ngjyre lejla. Materiali: silikon. Bateri  2 x AAA qe nuk jane te perfshira

Reviews

Write a review

Dildo Shtese Anal Los Analos Double Delight Me Vibrator Stimilues Klitori 17 cm

Dildo Shtese Anal Los Analos Double Delight Me Vibrator Stimilues Klitori 17 cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori