Dildo Strap On Shtese Per Penetrim Te Dyfishte Slim Dong Black 13.5 cm

SE0934

2 590 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Nje dildo qe mund te vishet per nje penetrim me shume.

Fale unazave te rehatshme te gomes mbeshtetet lehte poshte penisit duke mundesuar penetrim te dyfishte (vaginal me ane te penisit dhe anal me ane te ketij dildoje).

Gjatesia: 13.5 cm.

Diametri: 2.3 cm.

Materiali: TPE (pa phthalate). Ngjyre e zeze

Reviews

Write a review

Dildo Strap On Shtese Per Penetrim Te Dyfishte Slim Dong Black 13.5 cm

Dildo Strap On Shtese Per Penetrim Te Dyfishte Slim Dong Black 13.5 cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori