Rruaza Anale 10 Beads Pink 32 cm

SE0935

990 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Ky produkt eshte dizenjuar vecanterisht per penetrim anal te sigurt dhe te rehatshem.

I bute dhe ngjyre pink. Fale trupit elastik dhe unazes mbajtese ne fund, 10 rruazat mund te futen dhe te hiqen thjeshte.

Materiail: PVC. Diametri: 2cm, gjatesia: 32 cm. Ngjyra: pink.

Reviews

Write a review

Rruaza Anale 10 Beads Pink 32 cm

Rruaza Anale 10 Beads Pink 32 cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori