Set 3 Dildo Crystal Jellies Anal Starter Kit Purple Shiko me te madhe

Set 3 Dildo Crystal Jellies Anal Starter Kit Purple

SE0936

3 890 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Secili dildo me baze te sheshte per tu perdorur, koke te theksuar dhe trup te bute per sa me shume kenaqesi.

Dildo i vogel me diam. 3.3cm dhe gjatesi 9.6cm.

I mesmi me diam. 3.81 dhe gjatesi 11.93cm. I madhi me diam. 4.82cm dhe diam 16cm.

Mund te perdoren vecmas ose me cdo lidhes strap-on.

Reviews

Write a review

Set 3 Dildo Crystal Jellies Anal Starter Kit Purple

Set 3 Dildo Crystal Jellies Anal Starter Kit Purple

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori