Masazhator Masturbues Magic Wand Candy Pie Purple

SE0939

4 290 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Masazhator klitori me koke te bute ABS dhe fleksibel.

Koka mund te hiqet per pastrim te lehte. 10 ritme vibrimi.

I karikueshem me fish USB.

Diametri 5.5cm. Gjatesia: 32cm. Lelja.

Reviews

Write a review

Masazhator Masturbues Magic Wand Candy Pie Purple

Masazhator Masturbues Magic Wand Candy Pie Purple

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori