Vibrator Kellef Strap On Vibrating Hollow Fetish Fantasy 19 cm

SE0945

5 090 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Tani mund te keni gjatesine dhe trashesine qe gjithnje keni dashur me strap-on Fetish Fantasy Series' 7″

Vibrating Hollow me testikuj ne fund.

Nje bullet i fuqishem me vibrime per me shume kenaqesi. Vibrimet me nivele te ndryshme te kontrollueshme me pult.

Materiali: Pvc; abs;
Diametti: 4,3 cm
Gjatesia: 19 cm;
Bateri: 2 x AA nuk jane te perfshira

Reviews

Write a review

Vibrator Kellef Strap On Vibrating Hollow Fetish Fantasy 19 cm

Vibrator Kellef Strap On Vibrating Hollow Fetish Fantasy 19 cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori