Kellef Penisi Me Vibrator Bestseller Vibrating Sleve The Wall Breaker 17 cm

EF0548

2 990 Lekë

Me shume informacion

Kellef Penisi Me Vibrator Bestseller Vibrating Sleve The Wall Breaker 17 cm

Veshje per penisin e perbere nga silikon i bute trasparent.

Me relieve ne te gjithe veshjen e saj, do dhuroje kenaqesi te medha per partneren tuaj.

Vjen e shoqeruar nga nje vibrator mini te cilin mund ta vendosni tek maja e

veshjes dhe te perfitoni kenaqesi ne cift.

Keshillohet te perdoret me nje lubrifikant.

Punon me 3 bateri LR44 te cilat perfshihen ne paketim.

Gjatesia 17 cm

Reviews

Write a review

Kellef Penisi Me Vibrator Bestseller Vibrating Sleve The Wall Breaker 17 cm

Kellef Penisi Me Vibrator Bestseller Vibrating Sleve The Wall Breaker 17 cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori