Masturbator Vagine Realistixxx Real Starlett Shiko me te madhe

Masturbator Vagine Realistixxx Real Starlett

SE0192

2 590 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Vagine Realistixxx Real Starlett

Vagine ne ngjyre natyrale per nje masazh efektiv penisi.

Eshte e kendshme dhe e ngushte ne brendesi prej materiali "Natureskin" material (TPR), i cili i afrohet lekures natyrale. 

Afersisht 12 cm e gjate, diametri fleksibel

Reviews

Write a review

Masturbator Vagine Realistixxx Real Starlett

Masturbator Vagine Realistixxx Real Starlett

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori