Masturbator Vagine & Anus Twins To Go Shiko me te madhe

Masturbator Vagine & Anus Twins To Go

SE0193

7 590 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Vagine & Anus Twins To Go

Per ti patur te dyja - nje vagine dhe nje anus per argetim kurdo. 

Te paketuara brenda nje kanace ngjyre blu me tape mbylles dhe ne njeren ane ne forme vagine ndersa ne tjetren anusi.

Tunel  me forma te ngritua per stimulim. 

Diameter fleksibel. 

Gjatesia totale e kanaces: 23 cm. 

Masturbatori mund te nxiret nga kanacja (per tu lare lehte me uje dhe sapun).

Materiali masturbatorit: silikon, i kujdeshem me lekuren e i bute. 

Reviews

Write a review

Masturbator Vagine & Anus Twins To Go

Masturbator Vagine & Anus Twins To Go

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori