Pompe Penisi Horny Dots Transparent Shiko me te madhe

Pompe Penisi Horny Dots Transparent

SE0195

3 290 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Pompe Penisi Horny Dots Transparent

Pompe penisi transparente me top pompues dhe valvul liruese. 

Gjatesia e cilindrit: 19.5 cm, thellesia per futje 19 cm.

Diametri jashtem 5.7 cm, diametri brendshem 4.5 cm. 

Mbeshtjella e heqshme. Materiali: PVC, ABS, TPE.

Reviews

Write a review

Pompe Penisi Horny Dots Transparent

Pompe Penisi Horny Dots Transparent

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori