Pompe Penisi Big Dream Shiko me te madhe

Pompe Penisi Big Dream

SE0196

3 390 Lekë

Me shume informacion

Pompe Penisi Big Dream

Pompe penisi me cilinder vakumi transparent, me shkalle matese dhe pjesa hyrese elastike.

Me top pompues dhe valvul cliruese. 

Thellesia e hyrjes: 19cm, diam. Brendshem 2.6-4cm.

Gjatesia e pompes: 21 cm. Materiali: ABS/TPE.

Reviews

Write a review

Pompe Penisi Big Dream

Pompe Penisi Big Dream

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori