Cmim i reduktuar! Zgjatues Penisi Fun Extension Clear Shiko me te madhe

Zgjatues Penisi Fun Extension Clear

SE0289

2 290 Lekë

-500 Lekë

2 790 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Zgjatues Penisi Fun Extension Clear

Shton më shumë se 4 cm ne gjatësine e penisit! 
Zgjatues penisi transparente me strukturë mjaft stimuluese për të siguruar stimulime dhe kënaqësi maksimale për mashkullin dhe femrën. 

Gjatësia totale: rreth 16 cm
Thellësia e penetrimit: rreth 11.5 cm
Diam. i jashtëm 2.5 - 4 cm, diam. i brendshëm 2.5 cm, elastik.
Materiali: TPE, pa phalates sipas rregullores së BE.

Reviews

Write a review

Zgjatues Penisi Fun Extension Clear

Zgjatues Penisi Fun Extension Clear

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori