Pastrues Intim Splash Queen Shiko me te madhe

Pastrues Intim Splash Queen

SE0324

2 990 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Pastrues Intim Splash Queen

Pastrues intim personal 250 ml me majë të hollë e cila mund të hiqet.

Thjesht mbusheni me ujë apo me cdo lëng tjetër që dëshironi, futeni tubin dhe pompojeni.

Madhësia totale: 23 cm, thellësia e futjes: ~ 12 cm.
Materiali: silikoni, ABS, pa phthalates sipas rregullores së BE-së.

Reviews

Write a review

Pastrues Intim Splash Queen

Pastrues Intim Splash Queen

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori