Cmim i reduktuar! Fallo Indossabile Fetish Fantasy Series Chocolate Hollow Strap On Shiko me te madhe

Dildo Kellef Qe Vishet Strap-On Chocolate Dream Fetish Fantasy Series Ngjyre Cokollate 25 cm

BI0309

5 490 Lekë

-1 000 Lekë

6 490 Lekë

Me shume informacion

Dildo kellef qe vishet Strap-On Chocolate Dream Fetish Fantasy Series ngjyre çokollate 25 cm

Keni enderruar gjithmone madhesine perfekte te penisit? Njera nga fantazite tuaja ka qene qe te keni nje penis me ngjyre te erret? Apo jeni nje femer qe enderron te provoje se si eshte te kesh nje penis?

Ky penis vishet dhe eshte me ngjyre cokollate.

Me gjatesi 25 cm dhe diameter 3,5 - 4 cm.

Perfekte per lojerat me partneren/partnerin tuaj.

Reviews

Write a review

Dildo Kellef Qe Vishet Strap-On Chocolate Dream Fetish Fantasy Series Ngjyre Cokollate 25 cm

Dildo Kellef Qe Vishet Strap-On Chocolate Dream Fetish Fantasy Series Ngjyre Cokollate 25 cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori