Cmim i reduktuar! Vibratore Classics Red Medium Shiko me te madhe

Vibrator Klasik I Kuq Classics Medium Red 18 cm

BI0345

1 890 Lekë

-400 Lekë

2 290 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Vibrator Klasik I Kuq Classics Medium Red 18 cm

Vibrator i holle elegant me ngjyre i kuq.

Garanton kenaqesi maksimale dhe ideale per penetrim vaginal te thelle. Me disa shpejtesi vibrimi ne menyre qe ju te arrini orgazma te paharrueshme sipas deshires suaj.

Me gjatesi 18 cm dhe diameter 2.5 cm

Reviews

Write a review

Vibrator Klasik I Kuq Classics Medium Red 18 cm

Vibrator Klasik I Kuq Classics Medium Red 18 cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori