Lubrifikant Xhel Feel Luxuria Me Arome Qershie 60 ml Shiko me te madhe

Lubrifikant Xhel Feel Luxuria Me Arome Qershie 60 ml

BI0483

1 190 Lekë

Me shume informacion

Lubrifikant Xhel Feel Luxuria Me Arome Qershie 60 ml

Shijoni me shume momentet intime me lubrifikantin me qershie.

I bute dhe delikat ne lekure.

Ju jep nje ndjesi shume te pelqyeshme gjate perdorimit.

Xhel me baze uji, nuk eshte i yndyrshem dhe lahet lehte.

60 ml

Reviews

Write a review

Lubrifikant Xhel Feel Luxuria Me Arome Qershie 60 ml

Lubrifikant Xhel Feel Luxuria Me Arome Qershie 60 ml

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori