Cmim i reduktuar! Vibrator Klitori Legamento Cioccolato Shiko me te madhe

Vibrator Klitori Legamento Cioccolato

SE0305

3 590 Lekë

-2 100 Lekë

5 690 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Vibrator Klitori Legamento Cioccolato

Vibrator me bateri.
Ngjyra: cokollate
Materiali ABS, TPR
Permasa: 10 x 6
8 nivele te ndryshem vibrimi.
Cante prej kadife, lubrifikant shembull, pelhure per pastrim, broshure dhe bateri te gjitha te perfshira.

Reviews

Write a review

Vibrator Klitori Legamento Cioccolato

Vibrator Klitori Legamento Cioccolato

13 produkte të tjera në të njëjtën kategori