Masturbues Ultra Realist Vagine Claire Castel Marc Dorcel Shiko me te madhe

Masturbues Ultra Realist Vagine Claire Castel Marc Dorcel

BI0515

3 290 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Masturbues Ultra Realist Vagine Claire Castel Marc Dorcel

Masturbator ne forme vagine, ngjyre natyrale, me ndjesi stimuluese penetrimi te thelle.

Krijuar sipas yllit te famshem te filmave erotik Claire Castel.

E thjeshte per tu mbajtur. 17 cm e gjate, me diameter 7 cm.

Materiali TPE ultra realist shume i butedhe pamja e saj pothuajse reale do ju beje te mos ndjeni asnje ndryshim midis masturbatorit dhe vagines se vertete.

Reviews

Write a review

Masturbues Ultra Realist Vagine Claire Castel Marc Dorcel

Masturbues Ultra Realist Vagine Claire Castel Marc Dorcel

29 produkte të tjera në të njëjtën kategori