Bikini Blu Marine Cottelli Collection Shiko me te madhe

Bikini Blu Marine Cottelli Collection

SE0014

1 290 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Bikini Blu Marine

Dekoruar me Komardare shpetimi te vogla 

82% Poliamide dhe 18 % material elastik

Marka Cottelli Colection

Masa M

Reviews

Write a review

Bikini Blu Marine Cottelli Collection

Bikini Blu Marine Cottelli Collection