Recipeta Top Excluzive Shiko me te madhe

Recipeta Top Excluzive

SE0257

1 090 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Recipeta Top Excluzive

Recipeta te dekoruara me tantelle te zeze.

Nje dizajn unik me lidhje ne qafe dhe rreth gjoksis.

90% sintetike, 10% gome.

Materiale: tantelle.

E disponueshme ngjyra e zeze

Masa qe ne ofrojme eshte S

Reviews

Write a review

Recipeta Top Excluzive

Recipeta Top Excluzive