Cmim i reduktuar! Bluze Ushtarake per meshkuj Shiko me te madhe

Bluze Ushtarake per meshkuj

BI0144

2 590 Lekë

-600 Lekë

3 190 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Bluze Ushtarake per meshkuj

Masa Small-Medium

Bluze me dizajn ushtarak, transparente.

Me jave V dhe menge te shkurtra.

Elastike dhe komode.

 

Reviews

Write a review

Bluze Ushtarake per meshkuj

Bluze Ushtarake per meshkuj