Cmim i reduktuar! Set BabyDoll Baci 231 Shiko me te madhe

Set BabyDoll Baci 231

TH0054

2 590 Lekë

-510 Lekë

3 100 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Set BabyDoll Baci 231

Set BebyDoll tregon ne menyre perfekte trupin tuaj.

Kjo Babydoll eshte mjaft e vecante per mbremjet tuaja intime.

Eshte nje set i lehte dhe i perkryer per te joshur partnerin.

Dizajni i saj eshte dantelle dhe tyl i zi i tejdukshem qe vershon mbi trup. Kemishe nate sexy e plotesuar me nje pale mbathje tanga perkatese qe do e benin imazhin tuaj te paharrueshem.

Masa eshte standarte one size.
Nuk kane nevoje per hekurosje apo per pastrim kimik, mund te lahen ne lavatriçe pa u demtuar fare.

Materiali i tyre eshte elastik dhe perbehet prej najloni.

Reviews

Write a review

Set BabyDoll Baci 231

Set BabyDoll Baci 231

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori

Modifikimi i produktit

Pasi te ruani ndryshimin e produktit, mos harroni ta shtoni ne shporte.

loader

* fushat e kerkuara