Cmim i reduktuar! Tanga Baci 1003 Shiko me te madhe

Tanga Baci 1003

TH0067

1 360 Lekë

-240 Lekë

1 600 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Tanga Baci 1003

Keto tanga mjaft te vecanta do ju jepnin ju nje pamje dhe elegance te nje niveli tjeter. 

Kane ngjyre te verdhe gold te stolisura me dantelle dhe lule qe do ishin mjaft joshese per partnerin tuaj.

Mund te lahen ne lavatrice dhe nuk kane nevoje per hekurosje.

E disponueshme eshte ngjyra e verdhe gold me te zeze.

Ky produkt permban vetem nje pale tanga.

Reviews

Write a review

Tanga Baci 1003

Tanga Baci 1003

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori

Modifikimi i produktit

Pasi te ruani ndryshimin e produktit, mos harroni ta shtoni ne shporte.

loader

* fushat e kerkuara