Prezervative XXL 12cp Shiko me te madhe

Prezervative XXL 12cp

BI0072

1 350 Lekë

Me shume informacion

Prezervative XXL 12cp

Gjatesia 190 mm dhe gjeresia 54mm minimale.

Prezervaliv latex XXL ne ngjyre natyrale.

I lubrifikuar.

12 cope.

Reviews

Write a review

Prezervative XXL 12cp

Prezervative XXL 12cp

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori