Vibrator Me Stimulues Klitori Zemer Magic Tales Love Spell Rabbit 22.5 cm

BI0443

5 890 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Vibrator Me Stimulues Klitori Zemer Magic Tales Love Spell Rabbit 22.5 cm

Me stimulues klitori zemer 

I gjate 22.5 cm dhe me diameter  3.5 cm

Material TPR ngjyre i kuq . Vibratori eshte mjaft i vecante per shkak te rrotullimit 360° te kokes dhe niveleve te shumta te vibrimit prej motorrit double

I dizenjuar per te stimuluar kenaqesine ne piken G ose klitorin e femres

Punon me 4 bateri 4x AAA te cilat nuk jane te perfshira ne pako

Reviews

Write a review

Vibrator Me Stimulues Klitori Zemer Magic Tales Love Spell Rabbit 22.5 cm

Vibrator Me Stimulues Klitori Zemer Magic Tales Love Spell Rabbit 22.5 cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori