Dildo Anal Crystal Jellies Plug 13.7 cm

BI0446

2 590 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Dildo Anal Crystal Jellies Plug 13.7 cm

Dildo material Pvc per stimulimin e pjeseve anale

Me gjatesi 13,7 cm ndersa diameter 3,56 cm

Ngjyre transparente me rruaza dhe forme posacerisht per kenaqesi anale

Anal plug kristal & i rrëshqitshëm dhe me strukturë të valëzuar. 

Reviews

Write a review

Dildo Anal Crystal Jellies Plug 13.7 cm

Dildo Anal Crystal Jellies Plug 13.7 cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori