New Lubrifikant Xhel Water Touch Me Arome Vanilje 100 ml View larger

Lubrifikant Xhel Water Touch Me Arome Vanilje 100 ml

BI0476

1 890 Lekë

Warning: Last items in stock!

More info

Lubrifikant Xhel Water Touch Me Arome Vanilje 100 ml

Lubrifikant me arome vanilje  per stimulimin e pjeseve intime apo dhe per masazh

Ne forme xheli me sasi 100ml. I testuar dermatologjikisht

Reviews

Write a review

Lubrifikant Xhel Water Touch Me Arome Vanilje 100 ml

Lubrifikant Xhel Water Touch Me Arome Vanilje 100 ml

30 other products in the same category: