New Lubrifikant Xhel Water Touch Me Arome Qershie 100 ml View larger

Lubrifikant Xhel Water Touch Me Arome Qershie 100 ml

BI0477

1 890 Lekë

Warning: Last items in stock!

More info

Lubrifikant Xhel Water Touch Me Arome Qershie 100 ml

Lubrifikant me arome qershi per stimulimin e pjeseve intime apo dhe per masazh

Ne forme xheli me sasi 100ml. I testuar dermatologjikisht

Jepini vetes kenaqesine dhe ndjesine e relaxit

Reviews

Write a review

Lubrifikant Xhel Water Touch Me Arome Qershie 100 ml

Lubrifikant Xhel Water Touch Me Arome Qershie 100 ml

30 other products in the same category: