New Xhel Lubrifikant Dhe Masazhues 2ne1 Aloe Vera Touch 100 ml View larger

Xhel Lubrifikant Dhe Masazhues 2ne1 Aloe Vera Touch 100 ml

BI0479

1 590 Lekë

Warning: Last items in stock!

More info

Xhel Lubrifikant Dhe Masazhues 2ne1 Aloe Vera Touch 100 ml

Lubrifikant xhel me Aloe Vera me baze ujore.

I pershtatshem per masazhe trupi, lubrifikant gjate marrdhenies seksuale. Mund te perdoret me ose pa prezervativ. 

I testuar dermatologjikisht.

Nje shishe me peshe 100 ml.

Reviews

Write a review

Xhel Lubrifikant Dhe Masazhues 2ne1 Aloe Vera Touch 100 ml

Xhel Lubrifikant Dhe Masazhues 2ne1 Aloe Vera Touch 100 ml

30 other products in the same category: