Prezervative Ritex Lust 8 Cope Shiko me te madhe

Prezervative Ritex Lust 8 Cope

SE0741

1 990 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Prezervative Ritex Lust 8 Cope

Prezervativ transparent me kokra te buta dhe 3 avantazhe te reja! 1 zona e volumit: me shume hapesire per nje ndjesi natyreale.

2 zona e sigurt: pershatatje perfekte dhe mbrojtje per mos tu hequr. 3 zona e rrotulluar: super e thjeshte per tu hapur.

Me veshje lubrifikuese dhe hapesire rezervuese.

Reviews

Write a review

Prezervative Ritex Lust 8 Cope

Prezervative Ritex Lust 8 Cope

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori