Prezervative Pasante Extra Safe Te Trashe Dhe Te Lubrifikuar 3 cope

BI0524

590 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Prezervative Pasante Extra Safe Te Trashe Dhe Te Lubrifikuar 3 cope

Prezervativ Pasante Extra Safe.

Pako permban 3 cope.

Me gjatesi 180mm dhe diameter 54mm, i qendrueshem dhe i lubrifikuar mire.

Ky lloj prezervativi eshte pak me i trashe dhe i veshur me lubrifikant shtese, per te siguruar perdorim te rehatshëm dhe ndjeshmeri maksimale.

Ata jane te sigurt per seks oral, penetrues dhe anal.

Reviews

Write a review

Prezervative Pasante Extra Safe Te Trashe Dhe Te Lubrifikuar 3 cope

Prezervative Pasante Extra Safe Te Trashe Dhe Te Lubrifikuar 3 cope

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori