Prezervative Durex Be Close 6 Shiko me te madhe

Prezervative Durex Be Close 6

SE0356

1 590 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Prezervative ne forme anatomike me hapesire rezervuese ne maje dhe shume te lubrifikuar. 

Pa ngjyre, transparente

Te testuar dermatologjikisht. Shume pak ere. Gjatesia 180mm.

Reviews

Write a review

Prezervative Durex Be Close 6

Prezervative Durex Be Close 6

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori