Cmim i reduktuar! Pompe Pastrimi Intim Anal Rebel Shower Anal Shiko me te madhe

Pompe Pastrimi Intim Anal Rebel Shower Anal

SE0790

3 490 Lekë

-300 Lekë

3 790 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Pompe pastrimi e zeze, 250 ml, me koke me dizajn te holle e cila mund te hiqet.

Sherben per larje intime te zones anale dhe njekohesisht si loder erotike.

Permasa totale: 23 cm, gjatesia e penetrueshme: 12 cm, koke me tre hapje per nje pastrim dhe larje sa me te mire.

Materiali: Silikon, TPE, ABS

Reviews

Write a review

Pompe Pastrimi Intim Anal Rebel Shower Anal

Pompe Pastrimi Intim Anal Rebel Shower Anal

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori