Spray Pastrues Per Lodra Seksi Clean N Safe 100 ml Shiko me te madhe

Spray Pastrues Per Lodra Seksi Clean N Safe 100 ml

SE0797

2 090 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Spray pastrues lodrash seksi.

Disinfektues i sigurt per tu perdorur per cdo material gome/latex, silikon, PVC dhe plastik.

Pastron ne menyre efektive ne pune sekondash. Shishe 100 ml.

Perdor produktet disinfektues me siguri. Gjithnje lexoni informacionin mbi produktin para perdorimit.

Reviews

Write a review

Spray Pastrues Per Lodra Seksi Clean N Safe 100 ml

Spray Pastrues Per Lodra Seksi Clean N Safe 100 ml

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori