E re Rruaza Anale 10 Beads Pink 32 cm Shiko me te madhe

Rruaza Anale 10 Beads Pink 32 cm

SE0935

990 Lekë

Me shume informacion

Ky produkt eshte dizenjuar vecanterisht per penetrim anal te sigurt dhe te rehatshem.

I bute dhe ngjyre pink. Fale trupit elastik dhe unazes mbajtese ne fund, 10 rruazat mund te futen dhe te hiqen thjeshte.

Materiail: PVC. Diametri: 2cm, gjatesia: 32 cm. Ngjyra: pink.

Reviews

Write a review

Rruaza Anale 10 Beads Pink 32 cm

Rruaza Anale 10 Beads Pink 32 cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori