E re PENIS REALIST STRAP-ON Shiko me te madhe

PENIS REALIST STRAP-ON

A-003364

4 600 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Materiali: Latex

Ngjyra: Mishi (e bardhë)

Gjatësia: 15 cm

Diametri: 3 cm

 

PËRSHKRIMI

Me Bull Power Ai është gati në çdo kohë me 5 cm më shumë! Ai është një penis realist me rrip mbajtës të rregullueshëm për veshjen e tij. Brenda është konkave (3 cm në diametër) për të futur penisin që do të bëhet më i gjatë dhe më i trashë! Një përvojë për të mos humbur! Për përdorim ne rekomandojmë kombinimin me një lubrifikant.

Reviews

Write a review

PENIS REALIST STRAP-ON

PENIS REALIST STRAP-ON

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori