E re PARFUM ME FEROMONE PHEROMEN EAU DE TOILETTE 15 ML (DAY) Shiko me te madhe

PARFUM ME FEROMONE PHEROMEN EAU DE TOILETTE 15 ML (DAY)

A-003401

2 500 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Ju pelqen ajo? E dëshironi? A keni një takim pune ose privat me të dhe dëshironi të jeni i sigurt për të “turbulluar” idetë e saj derisa ajo t’ju bie në krahë? Cobeco Pharma mendon për ju me PheroMen Eau De Toilette Day.

 

Me aromën e tij intensive dhe ekskluzive të frymëzuar nga efektet natyrore të feromoneve mashkullorë, ju mund të “gudulisni” ndjenjën e saj të nuhatjes derisa të bëhet e juaja. Ky parfum përmban një kombinim të ekuilibruar të përbërësve të ndryshëm që japin të njëjtin efekt joshës që feromonët japin në natyrë. Veçanërisht i përshtatshëm për takime gjatë ditës për të dyfishuar forcën e parfumit.

 

Vetëm për përdorim të jashtëm. Shmangni kontaktin me sytë. Para se ta përdorni, aplikojeni në një pjesë të trupit. Në rast reagimesh ndaloni aplikacionin. Mbajeni larg fëmijëve, në vend të freskët, larg dritës.

Reviews

Write a review

PARFUM ME FEROMONE PHEROMEN EAU DE TOILETTE 15 ML (DAY)

PARFUM ME FEROMONE PHEROMEN EAU DE TOILETTE 15 ML (DAY)

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori