E re STRAP-ON I DYFISHTË VIBRUES Shiko me te madhe

STRAP-ON I DYFISHTË VIBRUES

A-003492

5 900 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Materiali: Abs, Latex

Ngjyra: Mishi (e bardhë)

Diametri: 3.5 cm

Dridhja: Po

 

PËRSHKRIMI

Strap-on i dyfishtë vibrues në material Abs, pa fehtate, i pajisur me një rrip të fortë dhe të rehatshëm për ta rregulluar atë në bel, një telekomandë me shumë shpejtësi, për një depërtim të partnerit që e vesh dhe tjetrit gjithashtu!

Reviews

Write a review

STRAP-ON I DYFISHTË VIBRUES

STRAP-ON I DYFISHTË VIBRUES

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori