DILDO E DYFISHTE STRAP-ON

A-003493

5 300 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Reviews

Write a review

DILDO E DYFISHTE STRAP-ON

DILDO E DYFISHTE STRAP-ON

Materiali: Abs, silikoni

Ngjyra: E zezë

Përkushtuar: Për çiftin, për marrëdhënie femër-femër

Stimulimi: Anal, Vaginal

Karakteristikat: Prekje e butë

Pajisur me shirita të rregullueshëm të butë dhe penis në naterial silikoni, do të jetë i përshtatshëm si për depërtimin anal ashtu edhe në atë vaginal.Si ta përdorni? Visheni dhe lejoni që penisi i brendshëm tju depërtojë dhe në të njëjtën kohë të depërtoni partnerin me dildon kryesore. Shijoni një vorbull kënaqësie 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori