E re BABYDOLL E PERIZOMA SENSUALE SHEER OBSESSIVE Shiko me te madhe

BABYDOLL E PERIZOMA SENSUALE SHEER OBSESSIVE

A-003526

4 900 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Materiali: Elastane, Polyamide

Ngjyra: E zezë

Përkushtuar: Për ty

Babydoll i aftë të përmirësojë sensualitetin tuaj, transparent për t'ju lejuar të perceptoni format tuaja të shkëlqyera që të bëni cdo mashkull njeri të bierë në këmbët tuaja. I shkurtër në nivelin e duhur për të zbuluar linjat tuaja provokuese dhe joshëse. V-formë e dekoltesë do të përlëvdojë gjoksin tuaj, tregojeni atë dhe lini veten të lakmuar si kurrë më parë! Erotike dhe tërheqëse, mahnituni me një veshje intriguese.

 

Ideale për të nxehur mbrëmjet tuaja intime, të shtoni një veshje seksi dhe asnjeri nuk mund t'i rezistojë sensualitetit tuaj!

Reviews

Write a review

BABYDOLL E PERIZOMA SENSUALE SHEER OBSESSIVE

BABYDOLL E PERIZOMA SENSUALE SHEER OBSESSIVE

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori