E re Mëngë zgjatuese cyberskin dritë shtrirëse e penisit transformator vibrues Shiko me te madhe

Mëngë zgjatuese cyberskin dritë shtrirëse e penisit transformator vibrues

A-004031

3 900 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Materiali: Cyberskin

Ngjyra: Lëkurë natyrale e bardhë

Gjatësia: 20 cm

Vibrim: Po

 

PËRSHKRIMI

Mëngë penisi me karakteristika realiste falë materalit Cyberskin, pa phthalate dhe glans (kokë) të theksuar. Shërben për të fituar cm në gjatësi (5 cm) si dhe perimetër (trashësi).

Reviews

Write a review

Mëngë zgjatuese cyberskin dritë shtrirëse e penisit transformator vibrues

Mëngë zgjatuese cyberskin dritë shtrirëse e penisit transformator vibrues

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori